Top Channel/ “Për’puthen” në Korçë. Audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit

0 Просмотры
Издатель
Përputhen zhvilloi audicionin e radhës në Korçë.


Të shumtë ishin ata që i pritën mes emocionesh, organizatorët dhe protagonistët e emisionit më të ndjekur të shqiptarëve para teatrit Andon Zako Cajupi e madje takimet nga afër me disa prej personazheve aq të njohur arritën deri në përlotje.

Si në çdo qytet të Shqipërisë kanë qenë të shumtë ata që kanë ndjekur çdo puntatë të “Për’puthen” e sigurisht përveç fansave nuk kanë munguar as ata që u bënë pjesë e audicioneve.

Për organizatorët, pritshmëritë nga lokalitetet për të zbuluar persona që spikatin mbeten të larta.
“Për’puthen” do të vazhdoje turin edhe në qytete të tjera të Shqipërisë, ku të gjithë presin me padurim për t’u afruar sadopak me ata që i kanë mbajtur mbërthyer para ekranit.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Korçë#PerputhenOnTour#TopChannelNews
Категория
Боевики онлайн
Комментариев нет.